Práce v Praze

CentralWork nabízí práci v Praze jen od seriózních a ověřených zaměstnavatelů. Pracujte za atraktivních mzdových podmínek jako skladník, řidič VZV nebo operátor výroby. V naší nabídce najdete také lehké manuální práce ve skladě nebo kompletace zboží pro ženy, muže i páry. 


Ohodnocení a benefity

Nabízíme atraktivní ohodnocení a mnoho dalších benefitů. Získat můžete také náborový bonus a další bonusy za vaší dobře odvedenou práci. U některých pozic zajišťujeme dotované stravování a nápoje na pracovišti zdarma. Máte rodinu? Tak jistě uvítáte prodlouženou dovolenou nebo stravenky.


Nemáte praxi v oboru?

Nám to nevadí. Nabízíme i pozice vhodné pro absolventy a lidi bez praxe. Nemusíte se obávat žádné “podřadné” práce v Praze. I pro Vás máme zajímavé pozice a nadstandardní ohodnocení Vaší práce. Odstartujte Vaší kariéru s námi.

Doprava zdarma

Hledáte práci v Praze, ale nejste přímo z Prahy? To nám taky nevadí. U některých pozic zajišťujeme dopravu z okolních měst na pracoviště.


Dlouhodobá a stabilní práce v Praze

Najděte si dlouhodobou a stabilní práci v Praze ještě dnes. Odpovězte na některý z inzerátů nebo se zaregistrujte do naší databáze a o volných pozicích budete pravidelně informováni. Váš “agent” od CentralWork se o vše postará.