Práce s ubytováním

Hledáte dobře ohodnocenou práci mimo místo vašeho bydliště? Nevíte ale, jak bezproblémově vyřešit ubytování nebo bydlení? Vyberte si z námi nabízených pracovních pozic se zajištěným dotovaným ubytováním již od 19 Kč/noc nebo příspěvkem až 2.000 Kč/měsíc na vlastní bydlení.  U CentralWork naleznete skvělé nabídky práce s ubytováním.

Lukrativní práce s dobrým ohodnocením

Nejen, že se postaráme o vaše bydlení v místě vaší práce, ale pomůžeme vám také s výběrem lukrativní pracovní pozice. CentralWork nabízí práci v ČR a na Slovensku jen od ověřených a stabilních zaměstnavatelů. Pracujte za skvělých mzdových podmínek jako operátor výroby, pracovník ve skladu nebo řidič VZV.

Benefity a výhody

Vaší dobře odvedené práci si vážíme, proto vás odměníme nejen skvělým platovým ohodnocením, ale i dalšími benefity.

Práce s ubytováním pro jednotlivce i páry

Pracovat mimo místo vašeho bydliště můžete i se svým partnerem. Mnoho námi nabízených pozic je vhodných i pro páry. Zajistíme dotované ubytování nebo příspěvek na bydlení pro vás oba. 

Dlouhodobá a stabilní práce

Najděte si dlouhodobou a stabilní práci mimo místo vašeho bydliště. Podívejte se na naše inzeráty a jistě si vyberete tu pravou práci pro vás. Nebo se zaregistrujte do naší databáze a váš vlastní “agent” od CentralWork vás bude o nových pozicích pravidelně informovat. A pokud najdete skvělou pracovní pozici, která by se mohla líbit i vašemu známému, doporučte jej a získejte bonus 2.000 Kč.