Práce ve skladu

Najděte si dobře ohodnocenou práci ve skladu. Pracujte jako skladník, řidič VZV, skladový manipulant nebo jako pracovník kompletace zboží. CentralWork nabízí práci v ČR a na Slovensku jen od stabilních a ověřených zaměstnavatelů. Super práce ve skladu a pozice, které jsou vhodné pro muže, ženy i páry.

Lukrativní ohodnocení a benefity

Získejte skvělé mzdové ohodnocení a množství dalších benefitů za vaši odvedenou práci. Zaměstnavatelé nabízí například náborové bonusy, výkonnostní a docházkové bonusy, dotované stravování a nápoje na pracovišti zdarma, prodlouženou dovolenou, stravenky a mnoho dalších atraktivních bonusů.

Doprava a ubytování

Pracovat mimo místo vašeho bydliště a dobře si vydělat není žádný problém. Většina zaměstnavatelů nabízí dopravu z okolních měst na pracoviště zdarma. A pokud jste opravdu zdaleka, tak nezoufejte. Vybraní zaměstnavatelé nabízí také dotované ubytování nebo příspěvek na vlastní bydlení v místě vaší práce.

Nemáte praxi? I tak vám máme co nabídnout

Pokud jste absolvent nebo nemáte praxi, nevadí. Stačí, když budete mít chuť pracovat. Zaškolíme vás a vše potřebné pro vaši práci vás naučíme. Většina nabízených pozic je vhodná i pro absolventy a lidi bez praxe.

Stabilní a dlouhodobá práce ve skladu

Zajistěte si dlouhodobou a stabilní práci ve skladu ještě dnes. Vyberte si z nabízených pozic nebo se zaregistrujte do naší databáze. Vytvořte si svého “agenta”, který vás bude o nových pozicích pravidelně informovat. Najít si dobře ohodnocenou práci nebylo nikdy snazší.