Práce s ubytováním v Praze

Rádi byste pracovali v Praze, ale řešíte, kde bydlet? Skvělé nabídky práce s ubytováním v Praze naleznete u nás. Personální agentura CentralWork, která v České a Slovenské republice působí od roku 2007, nabízí pracovní pozice se zajištěným dotovaným ubytováním. Nabízíme tedy možnost pracovat, stabilně a dlouhodobě s ubytováním pro kohokoli z celé ČR i odlehlých koutů Slovenska a Ukrajiny. Jsme si vědomi, že najít skutečně dobrou a dobře placenou dlouhodobou práci s ubytováním někdy bývá náročné. Proto se dlouhodobě zaměřujeme i na tento aspekt a naše ubytování splňuje parametry kvalitního a dostupného ubytování pro každého. Pomůžeme tedy nejen s výběrem té pravé pozice pro vás, každý nás personální specialista je odborně proškolen, ale i se zajištěním ubytování, a to již od 55 Kč/noc.

Lukrativní pozice s benefity

V nabídce naší personální agentury naleznete pozice jen od ověřených a seriózních, většinou nadnárodních zaměstnavatelů, kteří jsou zárukou dlouhodobé a zajímavé nabídky práce. Ohodnoceni budete lukrativními mzdovými podmínkami a mnoha benefity.

Práce pro jednotlivce i páry

Ať už hledáte práci jako jednotlivec nebo byste v Praze rádi pracovali i se svým partnerem, v naší nabídce si vyberete. Nabízíme např. pozice skladníka, řidiče VZV, operátora výroby či kompletace a balení zboží ve skladech.

Práce i pro absolventy

Jste absolvent bez praxe a hledáte dobře ohodnocenou práci? V naší nabídce naleznete mnoho pozic pro absolventy. Pokud vás například baví svět elektroniky, uplatníte se třeba jako pracovník na kompletaci a balení mobilů a tabletů. A co víc, můžete si s sebou vzít kamaráda či známého.

Dlouhodobá práce s ubytováním v Praze

Najděte si stabilní a dlouhodobou práci v Praze. Již nemusíte řešit kde bydlet, o to se postaráme my. Odpovězte ještě dnes na některý z inzerátů nebo se zaregistrujte do naší databáze. O volných pozicích budete pravidelně informováni.