Personální agentura Central Work s.r.o

CentralWork personální agentura Vám pomůžeme s hledáním Vaší nové práce. Spokojený a úspěšný pracovní den je pouze v zajavém zaměstnání a dobrém kolektivu. Pravidelně aktualizujeme na našem portálu desítky zajímavých pracovních nabídek u prestižních zaměstnavatelů, kteří potřebují právě vás. Nabízené pracovní pozice jsou většinou zaměřené na zabezpečení fungování výrobních linek, práci v logistice a hladký chod ve skladech po celé ČR.

Proč hledat práci s námi?

Někdy bývá náročné najít si dobře ohodnocenou práci od kvalitního zaměstnavatele, který dokáže své zaměstnance motivovat a správně ohodnotit. Z tohoto důvodu je výhodné se obrátit na naši personální agenturu, která má dlouholeté zkušenosti a praxi. Spolupracujeme jen s ověřenými a stabilními zaměstnavateli v ČR a na Slovensku. Na trhu jsme od roku 2007 a pomohli jsme najít nové zaměstnání již tisícům uchazečů.

Jaké pozice nabízíme?

Najděte si novou práci jako skladník, řidič VZV, skladový manipulant nebo operátor výroby. Vaše práce bude vždy dobře ohodnocena a získáte mnoho dalších bonusů a benefitů za vaši dobře odvedenou práci.

Kde nás najdete?

Náborové pobočky naší personální agentury najdete v Praze, Brně, Prešově a Bratislavě. Kontaktovat nás ale můžete také telefonicky a společně najdeme vhodnou pozici právě pro Vás. Nebo využijte náš online registrační formulář či emailem pošlete životopis. Následně Vás budeme telefonicky kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.

Najděte si novou práci ještě dnes. O vše se postaráme a pomůžeme Vám s výběrem.

CentralWork - Vaše personální agentura