Rady k pohovoru

Ničeho se nebojte – je také v našem zájmu, abyste práci získali. Proto se nemáte čeho obávat, nekoušeme. Rádi vám poradíme, vše do detailů vysvětlíme. Veškeré konzultace a rady jsou samozřejmě zdarma.

Buďte připraveni – v případě telefonického pohovoru se ujistěte se, že máte čas a klid, vše náležitě probrat. V případě osobní schůzky zase, že máte správnou adresu a víte, jak se k nám dostat. Nezapomeňte mít připravené veškeré potřebné dokumenty a doklady.

Dorazte včas – dochvilnost je výsada králů, ale nejenom jich. Rezervujte si dostatek času na cestu MHD i přesunu pěšky nebo na hledání místa na parkování. Stejně tak v případě sněhové kalamity a jiných komplikací, mějte dostatečnou časovou rezervu. Pokud se přece jen stane, že schůzku nestíháte, zavolejte a omluvte se.

Reprezentujte – vhodné oblečení, obuv, úprava zevnějšku vám vždy výrazně pomůže k získání nové práce, navíc jako bonus i vy se budete cítit lépe a sebevědoměji. 

Ptejte se – pokud vám cokoliv není jasné, určitě se nás zeptejte. Nestyďte se si vše potřebné zapisovat. Dostanete spoustu informací a vše si nelze zapamatovat. Klidně nám i po pohovoru znovu zavolejte nebo napište na info@centralwork.eu, můžete se samozřejmě přímo obrátit také na svoji konzultantku.

Nevzdávejte se – může se stát, že aktuální nabídka práce z jakéhokoliv důvodu – ten vám vždy sdělujeme – neklapne. Není však nutné zoufat, nabídky práce se u nás pravidelně a svižně obměňují. Vaše údaje a požadavky u nás zůstávají aktuální v naší databázi a konzultantky s nimi aktivně pracují, proto je jen otázka času, kdy přijde další vhodná pracovní nabídka.