Skladník práce

Jste zkušený skladník a práce vás baví? Hledáte dobře ohodnocenou práci s mnoha benefity? Chcete vozit do práce? Chcete ubytovat? CentralWork to vše nabízí. Práce v ČR a na Slovensku jen od ověřených a stabilních zaměstnavatelů. Mzda na této pozici ve výši až 34.000 Kč/měsíc a řada dalších benefitů za vaši dobře odvedenou práci. Skladnické pozice jsou vhodné pro muže, ženy i páry.

Ohodnocení a benefity

Za vaši dobře odvedenou práci vás ohodnotíme nejen skvělými mzdovými podmínkami, ale i dalšími bonusy. Postaráme se také o to, abyste nabrali nové síly při odpočinku, proto u vybraných pozic nabízíme až 25 dní dovolené.

Doprava a ubytování

Při výběru pracovní pozice se nemusíte ohlížet na to, zda je v blízkosti místa vašeho bydliště. U mnoha pozic nabízíme dopravu z okolních měst na pracoviště zdarma popřípadě možnost dotovaného ubytování nebo příspěvek na vlastní bydlení.

Skladník je práce i pro absolventy

Nemáte praxi jako skladník? Nevadí. Stačí jen mít chuť pracovat. Většina pozic je vhodná i pro absolventy bez praxe. Vše vás naučíme a zaškolíme vás.

Stabilní a dlouhodobá zaměstnání

Zajistěte si stabilní a dlouhodobou práci na pozici skladníka ještě dnes. Vaše výplata bude vždy včas na vašem účtu. Vyberte si z nabízených pozic. A pokud nevyberete dnes, nezoufejte a zaregistrujte se do naší databáze a o volných pozicích budete pravidelně informováni.