Práce v Brně

Jste bez práce nebo chcete něco opravdu lepšího? Jste z Moravy nebo chcete pracovat ve druhém největším městě v České republice a největším městě na Moravě? Ano? Tak se pojďte podívat na naši aktuální nabídku pracovních pozic. Práce v Brně je u CentralWork nabízena jen od zajímavých a stabilních zaměstnavatelů. Pracujte vždy za lukrativních mzdových podmínek jako operátor výroby, skladník nebo řidič VZV.

Ohodnocení a benefity

Najděte si práci v Brně u nás za solidní výplatu a k tomu získáte další cool benefity za vaši dobře odvedenou práci. Zavolejte nám a informujte se na všechny dostupné benefity. Řekněte nám, co bychom Vám mohli nabídnout!

Prodloužená dovolená a sick day

A co říkáte třeba na sick day ? Za vaši dobře odvedenou práci si zasloužíte odpočinek. Na vybraných pozicích nabízíme až 25 dní dovolené nebo dny na zotavenou, když včerejší večer nevyšel přesně podle vašich představ – nevadí, sick day to nahradí!

Doprava zdarma a dotované ubytování

Rádi byste pracovali v Brně, ale nejste přímo z Brna? Informujte se na pravidelné svozy. U vybraných pozic zajišťujeme dopravu z okolních měst na pracoviště. A nebo se rovnou u nás ubytujte a je to vyřešené! Pro mimoregionální uchazeče je zajištěno kvalitní dotované ubytování.

Dlouhodobá a stabilní práce v Brně

Najděte si dlouhodobou a stabilní práci v Brně. Odpovězte ještě dnes na některý z inzerátů nebo se zaregistrujte do naší databáze. Váš “agent” od CentralWork vás bude o nových pozicích pravidelně informovat.