Skladník Praha

Hledáte práci na pozici skladníka v Praze? CentralWork nabízí pozice jen od ověřených a stabilních zaměstnavatelů. Získejte ohodnocení na pozici skladník ve výši až 34.000 Kč a další benefity za vaši dobře odvedenou práci. Nabízíme pozice skladník v lokalitě Praha, které jsou vhodné pro muže, ženy, ale i páry.

Ohodnocení a benefity

Nejen, že vás ohodnotíme skvělými mzdovými podmínkami, ale získáte i další bonusy za vaší dobře odvedenou práci. Příjemným bonusem je také dotované stravování od 10 Kč nebo stravenky ve výši až 100 Kč.

Doprava a ubytování

Hledáte práci na pozici skladníka v Praze, ale nejste přímo z Prahy. Nezoufejte i pro vás máme pozice se zajištěním dopravy z okolních měst na pracoviště zdarma. Popřípadě možnost dotovaného ubytování od 55 Kč/noc.

Skladník Praha i pro absolventy

Nemáte praxi jako skladník? Nám to nevadí. Zaškolíme vás a vše vás naučíme. Většina nabízených pozic je vhodná i pro absolventy bez praxe.

Stabilní a dlouhodobá práce

Získejte stabilní a dlouhodobou práci na pozici skladníka v Praze. Odpovězte ještě dnes na některý z inzerátů. Pokud nevyberete, tak nezoufejte a zaregistrujte se do naší databáze. Vytvořte si svého “agenta” a ten vás bude o volných pozicích pravidelně informovat.