SALES KONZULTANT PRO IT SLUŽBY

  • Lokalita
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Informační technologie
    • Prodej a obchod
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    25.000 – 30.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Pro našeho klienta, startupovou firmu v oblasti IT, hledáme proaktivního, dynamického a samostatného obchodníka. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, home office, firemní automobil a především pohodové firemní prostředí.

Náplň práce

• vytipování nových obchodních příležitostí z řad velkých a středních firem
• aktivní oslovování potenciálních klientů
• prezentace nové služby u potenciálních zákazníků
• monitoring trhu, příprava různorodých obchodních strategií
• práce s interním CRM, spolupráce s kolegy napříč společností
• reporting nadřízeným, podílení se na rozvoji firmy

Požadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
• zkušenosti na obdobné obchodní pozici výhodou
• zájem o oblast mobilních aplikací, pokročilé IT znalosti
• umění propojit oblast businessu a IT
• schopnost působivě a přesvědčivě představit IT službu
• aktivní znalost anglického jazyka (obchodní jednání)
• výborné prezentační a komunikační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení, zaměření na výsledek
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) podmínkou

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál a další firemní benefity
• firemní auto, mobil i notebook k dispozici
• zajímavý systém bonusů a odměn
• kvalitní zaškolení
• nástup možný dle domluvy