Obchodně technický konzultant – Praha - Vhodné pro absolventy

Jedinečná příležitost na nové obchodně technické pozici pro seniorní kandidáty i absolventy. Pro stabilní realizační firmu, dodavatele oken, dveří a stínící techniky, hledáme nadšeného kolegu s proklientským přístupem a technickým zaměřením.

Náplň práce

• zodpovědnost za plánování, přípravu a úspěšnou realizaci zakázek
• aktivní komunikace se zákazníky, business development
• zaměřovací práce přímo u klientů
• příslušná administrativa, reporting nadřízenému

Požadavky

• SOŠ/SŠ vzdělání technického směru
• praxe na obchodní pozici velkou výhodou
• zkušenosti ze stavebnictví/montáží výhodou
• pokročilá znalost MS Office, schopnost práce v CAD výhodou
• aktivní řidič – zakázky v Praze a dalších regionech
• komunikativnost, pečlivost, spolehlivost

Benefity

• přátelské pracovní prostředí (práce přímo pod kmen)
• odpovídající zaškolení
• dlouhodobá a smysluplná práce
• automobil i pro soukromé účely, mobil, notebook
• 13. plat
• dovolená 25 dní
• v případě potřeby možnost homeoffice
• bonusy z prodeje
• možnost kariérního růstu
• nástup ihned nebo dohodou
  • Prodej a obchod
  • Stavebnictví a reality
  • Lokalita
    Praha, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    40.000 – 50.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Slížková Andrea, +420226258227

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.