OPERÁTOR CNC BRNO, nástup 1/2024

  • Lokalita
    • Brno, CZ
  • Obor
    • Strojírenství
  • Typ
  • Mzda
    33.000 – 35.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Rozprýmová, Jana
Tvoř s námi hřiště plná smíchu a radosti! Pro našeho klienta hledáme zodpovědného uchazeče na uvedenou pozici.

Náplň práce

• Obsluha plotrového CNC stroje
• Obrábění plastu, překližky a HPL materiálu
• Práce v řídících systémech Fanuc a Osai
• Technické oddělení vytvoří kompletní programy, které si nahraješ do stroje
• Frézování dílců z velkoformátových desek, korekce, seřizování
• Na směně celkem 4 operátoři, každý obsluhuje svůj vlastní stroj

Požadavky

• Vzdělání nebo zkušenosti na CNC strojích podmínkou
• Uživatelská znalost PC
• Samostatnost
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat v 3směnném či nepřetržitém provozu

Benefity

• Moderní prostředí, fajn kolegové
• 5 týdnů dovolené
• Zkrácená pracovní doba - 37,5 hod / týden
• Proplacená přestávka 15 minut
• Dotované stravování (oběd cca za 30 CZK)
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Multisport karta