Nákupčí / Specialista dodavatelského řetězce – skvělý plat a balíček benefitů

  • Lokalita
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
    • Nákup
  • Typ
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Skvělá nová kariérní příležitost u významné výrobní společnost s globální působností. Právě teď hledáme strategicky a analyticky smýšlejícího kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

• zodpovědnost za svěřené produkty v rozsahu nákup – prodej
• plánování, objednávání a optimalizace skladových zásob
• budování vztahů s dodavateli, vyjednávání o cenách, kontrola dodávek
• úzká spolupráce s obchodním oddělením
• tvorba nákupních a prodejních reportů
• vyřizování reklamací přijatých dodávek
• správa logistických dat (dostupnost, zásoby apod.)
• kooperace napříč společností, související administrativa

Požadavky

• min. SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici podmínkou
• znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
• MS Office na pokročilé úrovni
• schopnost efektivní komunikace, orientace v dokumentech
• výborné komunikační dovednosti
• organizační schopnosti, time management

Benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• kvalitní zaškolení, možnost zvyšování profesní kvalifikace
• vynikající finanční ohodnocení, bonusy
• stravenkový paušál
• příspěvek na penzijní připojištění po ZD