Nákupčí / Specialista dodavatelského řetězce – skvělý plat a balíček benefitů

Skvělá nová kariérní příležitost u významné výrobní společnost s globální působností. Právě teď hledáme strategicky a analyticky smýšlejícího kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

• zodpovědnost za svěřené produkty v rozsahu nákup – prodej
• plánování, objednávání a optimalizace skladových zásob
• budování vztahů s dodavateli, vyjednávání o cenách, kontrola dodávek
• úzká spolupráce s obchodním oddělením
• tvorba nákupních a prodejních reportů
• vyřizování reklamací přijatých dodávek
• správa logistických dat (dostupnost, zásoby apod.)
• kooperace napříč společností, související administrativa

Požadavky

• min. SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici podmínkou
• znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
• MS Office na pokročilé úrovni
• schopnost efektivní komunikace, orientace v dokumentech
• výborné komunikační dovednosti
• organizační schopnosti, time management

Benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• kvalitní zaškolení, možnost zvyšování profesní kvalifikace
• vynikající finanční ohodnocení, bonusy
• stravenkový paušál
• příspěvek na penzijní připojištění po ZD
  • Logistika, doprava a zásobování
  • Nákup
  • Lokalita
    Praha, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová Sylvie

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.