Skladník Senior - jednosměnný režim. Mzda až 35 000 + BONUSY

  • Lokalita
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
  • Typ
  • Mzda
    35.000 – 40.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Slížková, Andrea | +420226258227
Pro našeho významného klienta, který se zabývá prodejem, výrobou a zpracováním dřeva hledáme do týmu pracovitého a zodpovědného člověka se smyslem pro organizaci, který se ujme bezchybného chodu našeho skladu (Praze 6 – Ruzyně) a přípravy materiálů pro naše zákazníky a realizace. Nástup je možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce

- Zodpovědnost za chod skladu
- Příjem a výdej a kontrola zboží dle objednávek a dodacích listů
- Kontrola materiálů
- Zajištění expedice/závozu materiálů zákazníkům
- Organizace menšího týmu skladníků
- Administrativní práce se systémem CMR a MS Office - reporting
- Řízení VZV
- Nakládky a vykládky kamionů
- Kontrola skladových zásob
- Spoluorganizace skladu
- Zodpovědnost za skladové hospodářství
- Součinnost na skladovém hospodářství
- Kontrola vybavení skladu, VZV, dodávek

Požadavky

- Technický typ s chutí do práce a organizačním myšlením
- Zodpovědnost, pečlivost a pracovitost
- Fyzická zdatnost – fyzická manipulace s dřevěnými materiály
- SŠ vzdělání a min. 2 roky praxe skladníka
- Řízení VZV podmínkou (oprávnění VZV podmínkou)
- Uživatelská znalost MS Office WORD, EXCEL
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Dobrý zdravotní stav
- Trestní a finanční bezúhonnost

Benefity

- Zajímavou a různorodou práci v menším mladém kolektivu
- Potenciál kariérního i osobního růstu – na vedoucího skladu
- Součinnost na rozvoji firmy
- Dlouhodobá práce na HPP
- Plat 35 000 + odměny
- Firemní mobil
- Výkon práce Praha 6 – Ruzyně (zastávka autobusu Vlastina)
- Nástup ihned, případně dle dohody