Skladník Senior - jednosměnný režim. Mzda až 35 000 + BONUSY

Pro našeho významného klienta, který se zabývá prodejem, výrobou a zpracováním dřeva hledáme do týmu pracovitého a zodpovědného člověka se smyslem pro organizaci, který se ujme bezchybného chodu našeho skladu (Praze 6 – Ruzyně) a přípravy materiálů pro naše zákazníky a realizace. Nástup je možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce

- Zodpovědnost za chod skladu
- Příjem a výdej a kontrola zboží dle objednávek a dodacích listů
- Kontrola materiálů
- Zajištění expedice/závozu materiálů zákazníkům
- Organizace menšího týmu skladníků
- Administrativní práce se systémem CMR a MS Office - reporting
- Řízení VZV
- Nakládky a vykládky kamionů
- Kontrola skladových zásob
- Spoluorganizace skladu
- Zodpovědnost za skladové hospodářství
- Součinnost na skladovém hospodářství
- Kontrola vybavení skladu, VZV, dodávek

Požadavky

- Technický typ s chutí do práce a organizačním myšlením
- Zodpovědnost, pečlivost a pracovitost
- Fyzická zdatnost – fyzická manipulace s dřevěnými materiály
- SŠ vzdělání a min. 2 roky praxe skladníka
- Řízení VZV podmínkou (oprávnění VZV podmínkou)
- Uživatelská znalost MS Office WORD, EXCEL
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Dobrý zdravotní stav
- Trestní a finanční bezúhonnost

Benefity

- Zajímavou a různorodou práci v menším mladém kolektivu
- Potenciál kariérního i osobního růstu – na vedoucího skladu
- Součinnost na rozvoji firmy
- Dlouhodobá práce na HPP
- Plat 35 000 + odměny
- Firemní mobil
- Výkon práce Praha 6 – Ruzyně (zastávka autobusu Vlastina)
- Nástup ihned, případně dle dohody
  • Logistika, doprava a zásobování
  • Lokalita
    Praha, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    35.000 – 40.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Slížková Andrea, +420226258227

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.