Recruitment Manager (CZ/SK)

  • Lokalita
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Personalistika a lidské zdroje
  • Typ
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Jsme stabilní, na trhu 15 let působící, česko-slovenská personální společnost. Na manažerskou pozici s působností v Česku a na Slovensku aktuálně hledáme nového kolegu, zkušeného lídra se schopností fungovat samostatně a efektivně.

Náplň práce

• řízení pracovníků náboru na pobočkách v ČR i SR (Praha, Brno, Bratislava, Prešov)
• aktivní spolupráce s recruitery, jejich vedení a motivace, pravidelné porady
• tvorba a implementace nových náborových strategií a procesů, projektové řízení
• komunikace a rozvíjení vztahů s klienty (zejména výrobní a logistické společnosti)
• spolupráce se všemi kolegy na pobočkách a napříč společností (ČR, SK, UK)
• strategické plánování obchodních a náborových aktivit v daném segmentu
• řešení poptávek ze strany stávajících i nových klientů
• práce s interní databází, sociálními sítěmi, marketingové aktivity
• příprava analýz, statistik a reportů, reporting vedení, denní operativa

Požadavky

• VOŠ/VŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici na straně agentury podmínkou
• zkušenosti se vedením a motivací týmu podmínkou
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
• výborné organizační a komunikační dovednosti, proaktivita
• schopnost samostatného rozhodování, preciznost, zodpovědnost
• dynamičnost, pozitivní přístup, zaměření na cíl
• vizionářství, zároveň ale i praktické uvažování

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• příjemné pracovní prostředí
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál
• firemní vzdělávání, Cafeterie / Multisport karta / příspěvek na penzijní připojištění
• možnost využití auta i pro soukromé účely, mobil i notebook k dispozici
• zajímavý systém bonusů a odměn
• až 25 dní dovolené
• flexibilní pracovní doba
• přátelské pracovní prostředí, firemní akce
• nástup možný ihned nebo dle domluvy