Recruitment Manager (CZ/SK)

Jsme stabilní, na trhu 15 let působící, česko-slovenská personální společnost. Na manažerskou pozici s působností v Česku a na Slovensku aktuálně hledáme nového kolegu, zkušeného lídra se schopností fungovat samostatně a efektivně.

Náplň práce

• řízení pracovníků náboru na pobočkách v ČR i SR (Praha, Brno, Bratislava, Prešov)
• aktivní spolupráce s recruitery, jejich vedení a motivace, pravidelné porady
• tvorba a implementace nových náborových strategií a procesů, projektové řízení
• komunikace a rozvíjení vztahů s klienty (zejména výrobní a logistické společnosti)
• spolupráce se všemi kolegy na pobočkách a napříč společností (ČR, SK, UK)
• strategické plánování obchodních a náborových aktivit v daném segmentu
• řešení poptávek ze strany stávajících i nových klientů
• práce s interní databází, sociálními sítěmi, marketingové aktivity
• příprava analýz, statistik a reportů, reporting vedení, denní operativa

Požadavky

• VOŠ/VŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici na straně agentury podmínkou
• zkušenosti se vedením a motivací týmu podmínkou
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
• výborné organizační a komunikační dovednosti, proaktivita
• schopnost samostatného rozhodování, preciznost, zodpovědnost
• dynamičnost, pozitivní přístup, zaměření na cíl
• vizionářství, zároveň ale i praktické uvažování

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• příjemné pracovní prostředí
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál
• firemní vzdělávání, Cafeterie / Multisport karta / příspěvek na penzijní připojištění
• možnost využití auta i pro soukromé účely, mobil i notebook k dispozici
• zajímavý systém bonusů a odměn
• až 25 dní dovolené
• flexibilní pracovní doba
• přátelské pracovní prostředí, firemní akce
• nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Personalistika a lidské zdroje
  • Lokalita
    Praha, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová Sylvie

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.