Specialista kvality – skvělé finanční ohodnocení, možnost home office

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme komunikativního a pečlivého kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

Náplň práce
• 80% práce v kanceláři, občasná práce ve výrobě
• implementace IATF standardů
• komunikace se zákazníky a zajištění jejich spokojenosti
• dohled na zařízení používané pro kontrolu kvality
• detekce odchylek od standartních výsledků kontroly, související administrativa
• monitoring procesů výroby, reporting (8D report)
• tvorba a úprava QEMS dokumentů a manuálů
• podíl na tvorbě nového produktu a na zlepšování procesů ve firmě
• související administrativa

Požadavky

• SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici
• znalost anglického jazyka slovem i písmem
• MS Office na pokročilé úrovni
• Schopnost efektivní komunikace slovem i písmem
• Dobrá orientace v dokumentech, manuálech a reportech
• základní povědomí o normách a standardech kvality

Benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• vynikající finanční ohodnocení
• možnost home office
• 13. a polovina 14.platu
• stravenkový paušál
• příspěvek na penzijní připojištění po ZD
  • Kvalita a kontrola jakosti
  • Lokalita
    Praha, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    45.000 – 50.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová Sylvie

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.