Koordinátor v personální společnosti - výdělek až 43000 Kč!

  • Lokalita
    • Jirny, CZ
  • Obor
    • Služby
    • Logistika, doprava a zásobování
  • Typ
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Staň se součástí úspěšné a na trhu dlouhodobé fungující personální společnosti. Právě teď hledáme nového schopného kolegu se zodpovědným a pozitivním přístupem na post Team Leadera do moderního skladu našeho předního klienta.

Náplň práce

• koordinace cca 60 lidí na směně
• úzká spolupráce se shift leadery a dalšími pracovníky během směny
• dobrá znalost práce na PC – MS Office (Excel) podmínkou
• zpracování potřebné dokumentace
• spolupráce s account managerem na podpisech smluv, nástupech pracovníků apod.
• podílení se na školení BOZP a PO
• administrativa a reporting nadřízenému

Požadavky

• SOŠ/SŠ vzdělání
• zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
• aktivní znalost českého jazyka
• dobrá znalost práce na PC – MS Office
• organizační a komunikační dovednosti
• spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita

Benefity

• práce na hlavní pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• zajímavé platové ohodnocení + bonusy
• možnost profesního růstu
• ubytování a doprava přímo na pracoviště
• stravenky, kantýna na pracovišti
• nástup možný ihned