Administrativní pracovník/ Asistent koordinátora zakázek – BRNO

  • Lokalita
    • Brno, CZ
  • Obor
    • Administrativa
  • Typ
  • Mzda
    23.000 – 25.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Jsme personální společnost působící přes 15 let na slovenském a českém trhu a poskytujeme služby zejména logistickým a výrobním společnostem. Vzhledem k dalšímu růstu naší firmy hledáme na pobočku do Brna nového kolegu s proaktivním a zodpovědným přístupem.

Náplň práce

• zajištění veškeré administrativy spojené s nástupem nových pracovníků
• příprava pracovních smluv a dodatků ke smlouvám
• komunikace s novými pracovníky v českém a v anglickém jazyce
• zajištění odvozu nových pracovníků ke klientovi
• asistence koordinátorovi zakázek

Požadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti na obdobné pozici v administrativě podmínkou
• český jazyk – dobrá znalost (schopnost komunikovat s kolegy a klienty)
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• praxe v personální agentuře výhodou
• spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
• organizační a komunikační schopnosti

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál a další firemní benefity
• firemní auto, mobil i notebook k dispozici
• kvalitní zaškolení, firemní akce
• nástup možný ihned nebo dohodou