NÁKUPČÍ – zázemí mezinárodní firmy, benefity, prémie

  • Lokalita
    • Nehvizdy, CZ
  • Obor
    • Nákup
  • Typ
  • Mzda
    50.000 – 50.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Máte zkušenosti v oblasti technického nákupu? Domluvíte se anglicky? Láká vás samostatná a zodpovědná práce v mezinárodní a stabilní strojírenské firmě hned za hranicemi Prahy? Pak hledáme právě vás! Neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení, rádi vám sdělíme veškeré detaily o této pozici.

Náplň práce

• zodpovědnost za nákup strojních součástí a přípravků u dodavatelů
• spolupráce napříč společností (odd. výroby, obchodu, technologie a konstrukce)
• vyhledávání nových dodavatelů
• management dodavatelů – selekce, evaluace, audity
• práce v MS Dynamics AX – správa a kontrola dat

Požadavky

• min. SŠ vzdělání technického zaměření
• praxe v nákupu ve výrobní společnosti podmínkou
• aktivní znalosti anglického jazyka podmínkou
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
• zkušenost s kusovou výrobou výhodou
• znalosti CAD SW výhodou

Benefity

• příjemné pracovní prostředí
• flexibilní pracovní doba
• 13. plat, prémie
• 5 týdnů dovolené
• Multisport karta
• příspěvky na stravování, dopravu, rekreaci, jazykové kurzy
• pro mimopražské příspěvek na bydlení
• kvalitní zaškolení, vzdělávací kurzy
• nástup možný ihned nebo dohodou