KOORDINÁTOR/TLUMOČNÍK ČJ/UJ pro personální společnost

  • Lokalita
    • Brno, CZ
  • Obor
    • Služby
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    27.000 – 35.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Práce vhodná pro ukrajinsky hovořící kandidáty s dobrou znalostí češtiny. Jsme stabilní, na trhu přes 15 let působící, česko-slovenská personální společnost. Vzhledem k dalšímu růstu firmy hledáme na pobočku do Brna nového schopného kolegu se zodpovědným a pozitivním přístupem.

Náplň práce

• zodpovědnost za plnění zakázek u klientů (výrobní, logistické společnosti)
• úzká spolupráce s ukrajinskými pracovníky
• podpora při komunikaci mezi ukrajinskými a českými zaměstnanci
• pomoc při ubytování a řešení běžných problémů
• koordinace a kontrola docházky
• spolupráce napříč společností
• administrativa a reporting nadřízenému

Požadavky

• SŠ vzdělání
• zkušenosti na obdobné pozici v personální agentuře podmínkou
• aktivní znalost českého i ukrajinského jazyka
• dobrá znalost práce na PC – MS Office
• organizační a komunikační dovednosti
• schopnost samostatného rozhodování
• vysoké pracovní nasazení, práce v terénu i kanceláři, flexibilita
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• občerstvení na pracovišti
• zajímavé platové ohodnocení
• stravenkový paušál, jídelna v těsné blízkosti pracoviště
• firemní auto, mobil i notebook
• kvalitní zaškolení, online vzdělávací kurzy, pravidelné firemní akce
• nástup možný ihned