Purchasing /Sales Coordinator

  • Lokalita
    • Zdiby, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
  • Typ
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost s globální působností, hledáme strategicky a analyticky smýšlejícího kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

• zodpovědnost za svěřené produkty v rozsahu nákup – prodej (60:40)
• plánování, objednávání a optimalizace zásob
• budování vztahů s dodavateli, vyjednávání o cenách
• úzká spolupráce s obchodním oddělením, podpora obchodních aktivit
• tvorba nákupních a prodejních reportů
• vyřizování reklamací přijatých dodávek
• správa logistických dat (dostupnost, zásoby apod.)
• kooperace v rámci společnosti (zákaznický servis, sklad, výroba)
• související administrativa

Požadavky

• min. SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici podmínkou
• znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (denní využití)
• MS Office na pokročilé úrovni
• schopnost efektivní komunikace, zpracování reportů apod.
• schopnost monitorování zákonných požadavků a jejich začlenění do interních předpisů a postupů
• dobrá orientace dokumentech, manuálech a pracovních pokynech

Benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• vynikající finanční ohodnocení
• možnost home office
• 13. a polovina 14.platu
• stravenkový paušál
• příspěvek na penzijní připojištění po ZD