Specialista kvality – skvělé finanční ohodnocení, možnost home office

  • Lokalita
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Kvalita a kontrola jakosti
  • Typ
  • Mzda
    45.000 – 50.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme komunikativního a pečlivého kandidáta na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce

Náplň práce
• 80% práce v kanceláři, občasná práce ve výrobě
• implementace IATF standardů
• komunikace se zákazníky a zajištění jejich spokojenosti
• dohled na zařízení používané pro kontrolu kvality
• detekce odchylek od standartních výsledků kontroly, související administrativa
• monitoring procesů výroby, reporting (8D report)
• tvorba a úprava QEMS dokumentů a manuálů
• podíl na tvorbě nového produktu a na zlepšování procesů ve firmě
• související administrativa

Požadavky

• SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici
• znalost anglického jazyka slovem i písmem
• MS Office na pokročilé úrovni
• Schopnost efektivní komunikace slovem i písmem
• Dobrá orientace v dokumentech, manuálech a reportech
• základní povědomí o normách a standardech kvality

Benefity

• dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• vynikající finanční ohodnocení
• možnost home office
• 13. a polovina 14.platu
• stravenkový paušál
• příspěvek na penzijní připojištění po ZD