SENIOR RECRUITER / MANAŽER NÁBORU

  • Lokalita
    • Brno, CZ
  • Obor
    • Personalistika a lidské zdroje
  • Typ
  • Mzda
    35.000 – 45.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Křížová, Sylvie
Jsme stabilní, na trhu 15 let působící, česko-slovenská personální společnost. Pro klíčovou pozici na pobočku do Brna aktuálně hledáme nového kolegu, zkušeného recruitera, s ambicí vést několik podřízených.

Náplň práce

• organizace kompletního náborového procesu
• vedení menšího týmu podřízených
• komunikace s kandidáty, budování vztahů s klienty
• spolupráce s kolegy napříč společnosti (ČR, SK, UK)
• jednání s externími dodavateli, příslušnými úřady
• práce s interní databází, sociálními sítěmi
• monitoring trhu, tvorba nových náborových strategií
• příprava analýz, statistik a reportů
• reporting vedení, podílení se na rozvoji firmy

Požadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
• praxe v personální agentuře podmínkou
• aktivní znalost anglického jazyka
• organizační a komunikační dovednosti
• schopnost samostatného rozhodování
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí, nově vybavená kancelář
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál a další firemní benefity
• firemní auto, mobil i notebook k dispozici
• zajímavý systém bonusů a odměn
• kvalitní zaškolení
• občasný home office, flexibilní pracovní doba
• nástup možný k 1.3. nebo dle domluvy
• možnost spolupráce i na ŽL