Montážník dělník/dělnice (Kuřim) - mzda až 28 000 Kč! UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!

  • Lokalita
    • Brno, CZ
    • Kuřim, CZ
  • Obor
    • Výroba a průmysl
    • Strojírenství
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    26.000 – 28.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Hájková, Jana | +420530514333
Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáty na pozici montážní dělník/dělnice. Kontaktujte nás a my vše rádi zařídíme. Nástupy možné IHNED! Vhodné i pro PÁRY! UBYTOVÁNÍ zajištěno!

Náplň práce

- Montáž elektrosoučástek pro automotive
- Ruční montáž kabelových svazků a konektorů
- Kompletace a balení výrobků
- Jednoduchá práce s kvalitním zaškolením

Požadavky

- Praxe na podobné pozici výhodou
- Práce vhodná pro ženy i muže
- Manuální zručnost a šikovnost
- Chuť pracovat

Benefity

- Dlouhodobá práce na HPP
- Práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, denní a noční)
- Možnost přivýdělku na přesčasových směnách
- Zajištěné dotované UBYTOVÁNÍ
- PŘÍSPĚVEK na dopravu
- PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
- PŘÍSPĚVEK na wellness
- 13. plat ve 2 částech (50% vždy půlročně)
- Týdenní zálohy ve výši 1000 Kč
- 25 dní dovolené
- Výplata vždy včas na účtu
- Práce bez zprostředkovatelských poplatků