Asigurațivă un loc de muncă stabil în Slovacia. Puteți câștiga până la 1400 de euro!

  • Lokalita
    • Bratislava, SK
    • Lozorno, SK
  • Obor
    • Strojírenství
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    767 – 1.400 Є
  • Kontaktní osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Asigurațivă un loc de muncă stabil în Slovacia. Puteți câștiga până la 1400 de euro, și multe alte beneficii

Náplň práce

În echipa noastră, căutăm oameni serioși din Balcani, care să aibă pașaport UE, viză de ședere permanentă în Republica Slovacă sau local.
Aplicați și asigurați-vă un loc de muncă stabil cu un număr mare de avantaje diferite.

Asamblare de componente pentru mașini, fabricarea scaunelor pentru automobile,
inspecția vizuală a produsului, se lucre în trei schimburi, experiența de muncă nu este necesară, dar este de dorit.

Locul de muncă: : Lozorno kod Bratislave

TRANSPORTUL către Lozorno este asigurat din mai multe direcții:

1. Šaštín Stráže - Čáry - Kuklov- Borský Sv. Jur - Sekule - Mor. Sv. Ján- Závod - Veľké Leváre- Malé Leváre- Gajary- Kostolište - Malacky -Pl. Štvrtok - Lozorno
2. Plav. Podhradie- Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek-Jabloňové- Lozorno
3. Senica - Čáčov - Dojč - Štefanov- B. Mikuláš - Lak. N Ves - Studienka - Malacky- Lozorno
4. Skalica - Holíč - Petrova Ves - Gbely - Brodské - Kúty-Lozorno
5. Bratislava - Záhorská Bystrica- Stupava - Lozorno
6. Jakubov - Suchohrad- Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
7. Veľké Leváre -Malé Leváre - Gajary - Kostolište- Malacky - Lozorno

Požadavky

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite Vaš CV na e-mail: dordevic@centralwork.eu

Sve ostale informacije mozete dobiti pozivom na broj telefona +421 948 848 201

Zahvaljujemo se svima na interesovanju, kontaktiraćemo samo odabrane kandidate.

Benefity

- contract de muncă, salariu de bază 767 euro/brutto, în total până la 1100-1400 de euro/brutto pe luna, (în funcție de durata practicii și a programului de schimb)
- Indemnizație de muncă în schimburi în conformitate cu dreptul muncii,bonus de la 50-200 euro,
- bonus de performanță și regularitate 150 euro, cazarea asigurată, cazarea este subvenționată,transportul la pensiune este asigurat,
- la locul de muncă și înapoi, bon de mâncare în valoare de 4 euro(plătești doar 0,81 euro)
- 13. și 14. este salariul),
- accesoriu pentru rufe,
- salariul este întotdeauna la timp,
- posibilitatea avansării.