NOVÉ! Hledáme skladníky a baličky do skladu s obuví (Pohořelice). Poslední volná místa!!!

  • Lokalita
    • Pohořelice, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
  • Typ
  • Mzda
    20.000 – 22.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Hájková, Jana | +420530514333
Sklad se značkovou obuví a doplňky

Náplň práce

Chcete zúročit svou praxi ze skladu, máte zkušenosti a hledáte zajímavou nabídku v okolí Brna?
Nechcete řešit složité dojíždění do Brna a uvítáte svozovou dopravu ZDARMA do práce a zpět. To vše můžeme nabídnout!
Neváhejte nás kontaktovat!

• balení, přebalování zboží
• štítkování zboží
• práce se skenerem
• vyskladňování zboží
• kontrola zboží

Požadavky

• chuť pracovat
• manuální zručnost a šikovnost
• dobrý zdravotní stav
• praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Benefity

• nástup možný ihned - poslední volná místa
• práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna, víkendy volné)
• práce vhodná pro muže i ženy
• práce v čistém a nehlučném prostředí
• možnost týdenních záloh
• výplata vždy včas
• doprava z Brna, Znojemska a Ivančic ZDARMA!!!

Doporučte známého a získejte odměnu 2000 Kč.