Prípravár/zámočník Stará Ľubovňa

  • Lokalita
    • Stará Ľubovňa, SK
  • Obor
    • Řemeslné a manuální práce
    • Strojírenství
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    1.270 – 1.600 Є
  • Kontaktní osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944

Ak máš prax v čítaní výkresovej dokumentácie a baví Ťa práca v strojárskej výrobe, tak hľadáme práve Teba!
Pozícia prípravár/zámočník Stará Ľubovňa je pre teba skvelá šanca.

Náplň práce

- príprava materiálu pre zváračov podľa výkresovej dokumentácie,
- ručné opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 185€!

Požadavky

- čítanie výkresovej dokumentácie PODMIENKOU,
- prax vo zváraní výhodou,
- precíznosť,
- zodpovednosť,
- trestná bezúhonnosť

Benefity

- pracovná zmluva,
- mzda 6,80€/hod. + 8,10€/hod. + dochádzkový bonus + príplatky podľa Zákonníka práce, mesačne až 1.800€,
- dochádzkový BONUS 150€/mesiac,
- stravné lístky v hodnote 5,10 € ZADARMO,
- ubytovanie ZADARMO,
- dlhodobé a stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.