Hledáme řidiče VZV do skladu s potravinami (Modletice) - mzda až 30 000 Kč + BONUSY!

  • Lokalita
    • Jeneč, CZ
    • Praha, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
  • Typ
  • Mzda
    27.000 – 30.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Slížková, Andrea | +420226258227

Hledáme řidiče VZV do skladu s potravinami (Modletice)

Hledáme šikovné řidiče VZV a zodpovědné pracovníky do kmenového stavu pro sklad s potravinami. Máš platné oprávnění na vysokozdvižný vozík a nebojíš se jezdit? Máme pro tebe skvělou pracovní pozici s možností výdělku s prémií až 38 000 Kč.

Náplň práce

- Naskladňování/vyskladňování palet pomocí vysokozdvižného vozíku
- Skladování / vyskladnění zboží dle předlohy systému vychystávání
- Bezchybné zaskladnění zkontrolovaného zboží, které bylo vráceno filiálkou
- Obsluha manipulační techniky s vlastním pohonem
- Pomocné práce na pracovišti
- Úklidové práce
- Zaměstnanec dále plní úkoly dle pokynů svých nadřízených v rámci svého pracovního zařazení.

Požadavky

- Praxe na VZV podmínkou (platné oprávnění)
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav
- Spolehlivost
- Časová flexibilita
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Benefity

- Nástup hned do kmenového stavu
- Dlouhodobá práce na HPP
- Možnost výdělku s prémií až 38 000 Kč
- Po zkušební době náborový bonus 2 000 Kč
- Bonus průměr 5 000 Kč/měsíc
- Až 25 dní dovolené
- Stravenky v hodnotě 80 Kč
- Dotovaná karta MultiSport