Zvárač CO2 Stará Ľubovňa

  • Lokalita
    • Stará Ľubovňa, SK
  • Obor
    • Strojírenství
  • Typ
    Plný
  • Mzda
    1.270 – 1.600 Є
  • Kontaktní osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944

Zvárač CO2 v Starej Ľubovni

Ak máš prax v zváraní CO2 a platnú štátnu skúšku 135, tak hľadáme práve Teba! Ponúkame pozíciu - zvárač - v stabilnej strojárenskej spoločnosti v Starej Ľubovni. Obsadzujeme aj pozíciu zámočník. Ak Ťa ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať!

Náplň práce

- zváranie veľkých oceľových konštrukcií metódou CO2,
- brúsenie zvarov,
- bodovanie a následné zváranie dielov podľa výkresovej dokumentácie,
- dodržiavanie technických postupov a programov zvárania,
- 2 zmenná prevádzka

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 185€!

Požadavky

- Platný zváračský preukaz STN EN 135 CO2,
- Prax vo zváraní min. 1rok,
- Trestná bezúhonnosť

Benefity

- pracovná zmluva,
- mzda 6,80 - 8,10€/hod. + dochádzkový bonus +príplatky za prácu v rizikovom prostredí + príplatky podľa Zákonníka práce, mesačne až 1.800€,
- dochádzkový BONUS 150€/mesiac,
- stravné lístky v hodnote 5,10€ ZADARMO,
- ubytovanie ZADARMO,
- dlhodobé a stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.