Hledáme šikovné pracovníky do skladu na přípravu a balení jídel - mzda 130 Kč/hod + BONUS

  • Lokalita
    • Bor, CZ
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobování
    • Gastronomie a pohostinství
    • Výroba a průmysl
  • Typ
  • Mzda
    24.000 – 25.000 Kč
  • Kontaktní osoba
    Slížková, Andrea | +420226258227

Hledáme šikovné pracovníky do skladu na přípravu a balení jídel

Co bude náplní Vaši práce? Jednoduchá příprava a balení potravin pro leteckou dopravu. Máme pro Vás hezké finanční ohodnocení s možností týdenních záloh. Zajistíme dopravu a ubytování ZDARMA! Hledáme šikovné pracovníky do skladu, jako jsi ty. Tak se u nás zaregistruj!

Náplň práce

- Provádění činností souvisejících s prací podle pokynů školitele
- Výroba, vychystávání a zpracování objednávek
- Dodržování hygienických, jakostních a bezpečnostních předpisů / bezpečnostních opatření
- Udržování čistoty přiděleného pracoviště a nástrojů
- Možnost trvalé spolupráce

Požadavky

- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Flexibilita, chuť pracovat
- Potravinářský průkaz (výhodou)
- Čistý výpis z RT podmínkou

Benefity

- Práce na HPP
- základní mzda 130 Kč/hod + 15 Kč/hod bonus
- BONUS od 4 -12 měsíce je 1 000 Kč
- BONUS od 12. měsíce je 1 500 Kč
- 20 dni dovolené
- Týdenní poskytování záloh
- Ubytování ZDARMA
- Doprava ZDARMA
- Příplatky dle zákoníku práce