Catalog right

Číslo inzerátu: 002957
Plat: od 24000
29000
Vhodné pro absolventy: ANO
Obory: Výroba
Kontakt: Jana Hájková
Telefon: +420 778 762 252

Poslat příteli Vytisknout stránku doporučit známého

Operátor výroby/seřizovač (Brno - Slatina). Mzda až 29 000 Kč!

Hledáme zaměstnance na pozici Operátor výroby/seřizovač do výrobní firmy v lokalitě Brno-Slatina.

Náplň práce:

- výroba produktů pro automotive
- seřizování, obsluha a údržba výrobních a obslužných strojů
- kontrolní měření produktů
- čtení technické dokumentace

Požadavky:

- vzdělání technického směru výhodou nebo praxe v oboru
- ochota pracovat na směny (třísměnný provoz)
- dobrá fyzická kondice (práce ve stoje)
- schopnost čtení technické dokumentace
- zkušenosti s prováděním měření délky
- vhodné i pro absolventy

Benefity:

- práce na HPP v kmenovém stavu (PS na dobu neurčitou)
- zajímavé finanční ohodnocení
- výborná dopravní dostupnost
- dotované závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- 13.plat
- flexi pasy
- možnost práce přesčas

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email brno@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

2000 Kč