Catalog right

Číslo inzerátu: 002577
Plat: od 18000
21000
Vhodné pro absolventy: ANO
Kontakt: Jana Hájková
Telefon: +420 530 514 333

Poslat příteli Vytisknout stránku doporučit známého

Skladník/ce - mzda až 21 000 Kč (Pohořelice u Brna)

Do skladu s elektrosoučástkami v Pohořelicích u Brna hledáme šikovné zaměsntance na pozici skladník/ce.

Náplň práce:

• balení, přebalování zboží
• práce se skenerem
• vyskladňování zboží

Požadavky:

• dobrý zdravotní stav
• praxe v oboru výhodou
• chuť pracovat

Benefity:

• práce v třísměnném provozu (8hod. směny Po-Pá)
• práce vhodná pro muže i ženy
• pro mimoregionální uchazeče kvalitní dotované ubytování zajištěno
• možnost dlouhodobé spolupráce
• týdenní zálohy
• výplata vždy včas
• doprava na všechny směny z Brna zajištěna ZDARMA
• dotovaná doprava ze Znojemska zajištěna

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email brno@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

5000 Kč