Catalog right

Číslo inzerátu: 001268
Plat: od 18000
23000
Obory: Výroba
Kontakt: Michaela Ftoreková
Telefon: +420 226 258 227

Poslat příteli Vytisknout stránku doporučit známého

Obsluha strojů - mzda až 23 000 Kč (Praha - východ)

Hledáme šikovné operátory strojů do automobilové výroby. Zajímavé finanční ohodnocení, zajištěné ubytování v Praze, stravenky. Nástupy IHNED!

Náplň práce:

• obsluha ohýbacích a dalších strojů, nastavení a přestavba stroje
• kontrola materiálu a hotového výrobku
• odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
• komunikace s ostatními pracovníky výroby a údržby

Požadavky:

• základní praxe ve výrobě
• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• čistý Registr trestů
• spolehlivost a zodpovědnost

Benefity:

• jistota stabilní práce
• týden dovolené navíc
• STRAVENKY ve výši až 150Kč
• týdenní poskytování záloh
• možnost zajištění dopravy ze SR
• zajištěné dotované ubytování s příspěvkem 3 500Kč
• práce bez zprostředkovatelských poplatků

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: nabor_cz@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

2000 Kč