Catalog right

Číslo inzerátu: 000157
Plat: od 21000
25000
Obory: Výroba
Kontakt: Michaela Ftoreková
Telefon: +420 226 258 227

Poslat příteli Vytisknout stránku doporučit známého

Obsluha CNC/NC strojů - mzda až 25 000 Kč (Praha - východ)

Hledáme šikovné operátory CNC a NC strojů do automobilové výroby. Zajímavé finanční ohodnocení, zajištěné ubytování, stravenky. Nástupy IHNED!

Náplň práce:

• obsluha NC/CNC ohýbacích strojů, nastavení a přestavba stroje
• kontrola materiálu a hotového výrobku
• čtení technických podkladů
• odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
• komunikace s ostatními pracovníky výroby a údržby

Požadavky:

• praxe s obráběcími stroji podmínkou
• zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
• manuální zručnost
• znalost výkresové dokumentace
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
• čistý Registr trestů
• spolehlivost a zodpovědnost

Benefity:

• jistota stabilní práce
• týden dovolené navíc
• stravenky
• týdenní poskytování záloh
• zajištěné dotované ubytování
• práce bez zprostředkovatelských poplatků

Poznámka:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: nabor_cz@centralwork.eu nebo klikněte na tlačítko vpravo "mám zájem o tuto pozici".

5000 Kč